Візитки з рельєфним тисненням

від 999 грн за 100 шт.

Оригінальні візитні картки з тисненням пропонують тактильну текстуровану альтернативу простим та плоским візиткам. Візитки з тисненням — це основний додаток до бренду, де кращі продукти або послуги отримують представлення, якого вони вимагають.

Ми можемо гарантувати, що візитки з рельєфним тисненням створять найкраще враження на ваших клієнтів.

Тиснення — це процес створення рельєфного зображення або малюнка на дизайнерському папері та інших матеріалах, таких як картон або шкіра.

Візитки з конгревним тисненням
Візитки з блінтовим тисненням
Двошарові візитки з конгревним тисненням

При виготовленні візиток з рельєфним тисненням необхідно враховувати кілька дуже важливих моментів. Наприклад — текстура паперу, на якій виконується тиснення, грає важливу роль, тому Silk Print пропонує різноманітний каталог дизайнерського паперу. З нашого досвіду товстий папір, зазвичай, є найкращим типом для тиснення в той час, як сильно текстурований, тонкий або покритий лаком папір може викликати проблеми з-за її схильності легко тріскатися.

Для створення тонкого, але ще більш фактурного і тактильного ефекту поєднуйте візитки з рельєфним тисненням разом із тисненням фольгою.

Візитки із блінтовим тисненням

Процес тиснення дуже елегантний. Він додає красу, якої спочатку не було. Блінтове тиснення вдавлює обрану поверхню на візитці. Товстий папір дозволяє відбитку проникати глибше і створювати чіткіший ефект тиснення, тому при блінтовому тисненні рекомендується використовувати щільний або каширований папір.

Візитки з конгревом

При виготовленні візиток з конгревним тисненням рекомендується обмежитись одностороннім дизайном тому, що це дозволить врахувати відбиток, залишений на протилежному боці в процесі тиснення. Але можна піти ще далі, і придумати дизайн, де відбиток зі зворотного боку зіграє на руку.

Особливості рельєфного тиснення

  • при конгревному тисненні візиток залишається "вдавленість" зі зворотного боку візитки;
  • рельєфне тиснення відмінно поєднується з тисненням фольгою та шовкографією;
  • даний метод вимагає додаткового виготовлення кліше.

Вартість конгревного / блінтового тиснення візиток

Тираж
Невеликий елемент
Вся візитка
100 шт.
419 ₴
629 ₴
200 шт.
369 ₴
559 ₴
500 шт.
299 ₴
449 ₴
1000 шт.
279 ₴
419 ₴

Мінімальна вартість кліше 379 ₴

Вартість повнорозмірного кліше на всю візитку 879 ₴

Ціни вказані за тиснення 100 візиток одного виду без урахування вартості паперу. Всі ціни вказані без ПДВ.

Напишіть нам: