Друк візиток преміум класу

Друк на дизайнерському папері.

Шовкографія. Тиснення. Висікання. Термопідйом. Каширування.

Всі послуги

Наші роботи:

Цифрові візитки з об'ємним УФ лаком
Визитки с блинтовым тиснением
Візитки з блінтовим тисненням
Візитки з тисненням золотою фольгою
Візитки з тисненням золотою фольгою
Візитки з тисненням золотою фольгою
Всі роботи

Візитки преміум класу на дизайнерському папері

Типографія шовкотрафаретного друку Silk Print пропонує величезний спектр вибору матеріалів для ваших візиток:

  • гладкий прогумований папір Plike та Ispira;
  • гладкий папір з латексним покриттям Touch Cover;
  • папір з фактурою льону Sirio, Icelite, Astroprint та Conselation;
  • папір з фактурою вельвет Astroprint і Changall;
  • картон з оксамитовим покриттям Daniel;
  • металізований папір Stardream;
  • прозорий, білий та чорний пластик товщиною 0,5 мм;
  • та інші.
Детальніше

Візитки з вирубкою

Друкарня Silk Print надає послуги висікання високої якості за конкурентними цінами в Києві. Наше передове обладнання та інструменти дозволяють ідеально висікти будь-які форми візиток.

Потрібна візитка певної геометричної форми? Ми допоможемо вам. Наше обладнання для висікання володіє високою гнучкістю і здатністю вирізати самі незвичайні форми, які ви можете собі уявити. Не вірите нам? Замовте візитки з вирубкою і переконайтесь у цьому самі.

Багатошарові візитки

Каширування — це процес склеювання двох або більше аркушів паперу разом для створення одного товстого багатошарового листа. Кінцевий результат надає паперу жорсткості, пружності та довговічності.

Наші спритні, професійні та надійні співробітники мають великий досвід в області каширування. Тому, якщо ви шукаєте високоякісні послуги з виготовлення багатошарових візиток, тоді Silk Print — ваш вірний вибір.

Рельєфне тиснення візиток

Ефект рельєфності та вдавленості окремих елементів на візитці досягається методом тиснення. В ході цього процесу аркуш паперу щільно притискається до металевої форми ("кліше"), на якій витравлені необхідні деталі візитної картки. Кінцевий результат цього "притискання" — об'ємне або вдавлене зображення. Такий вид тиснення ідеально підходить для логотипів та назв компанії.

Наша друкарня має багаторічний досвід у рельєфному тисненні візиток. Якщо ви хочете оновити свою візитну картку за допомогою об'ємного логотипа — обговоріть деталі та нюанси візиток з тисненням прямо зараз із нашою командою.

Рельєфне тиснення візиток

Друк шовкографією по Pantone

Pantone Matching System® — це основний орієнтир кольору в Silk Print. Ця стандартизована система дозволяє швидко і точно відтворити колір. Він складається з більш ніж 1000 різних кольорів і забезпечує універсальність кольорового друку в усьому світі. Палітра позначена певними цифрами та літерами, кожна з яких орієнтована на властивість кольору. Це ідеальний метод підбору кольорів, який можна використовувати, якщо ви хочете, щоб ваша візитка виглядала саме так, як ви її уявляєте.

Дайте нам потрібний колір по палітрі Pantone, і ми виготовимо ваші візитки згідно з вашими побажаннями. Переконайтеся, що ваші візитки будуть саме такі, якими ви їх уявляєте, замовте шовкографію візиток

Друк металізованими фарбами

Фарби, що використовуються в цьому процесі, містять дрібні кольорові металеві частинки. Частіше за все використовуються частинки золота або срібла. Ці оригінальні фарби виділяють ваші візитки з загальної маси. Знайдіть своїх клієнтів завдяки елегантності та унікальності візиток з золотою фарбою!

Ми пропонуємо друк із використанням металізованих пігментних фарб на всіх видах паперу — якщо вам потрібна додаткова інформація, зверніться за допомогою до одного з наших досвідчених та професійних співробітників. Вони допоможуть вам з візитками металізованими фарбами — від дизайну до остаточного друку.

Візитки з тисненням фольгою

Візитки з тисненням фольгою

Гаряче тиснення або тиснення фольгою — це процес перенесення металевої фольги на плоску поверхню за допомогою нагрітого кліше із зображенням. Фольга, при нагріванні кліше залишає відбиток на поверхні, в результаті чого на вашій візитці утворюється блискучий візерунок, логотип або емблема.

Ми використовуємо металеву фольгу різних кольорів, які надають вашій друкованій продукції блискучий і яскравий ефект. Наші вдосконалені методи та передове обладнання забезпечують високу якість кожної одиниці поліграфії. Візитки з тисненням фольгою — найкращий вибір для елегантних візиток преміум класу.

Візитки з вибірковим лаком

Ми допоможемо вам, якщо ви шукаєте елегантну і високоякісну обробку своєї продукції. Вибірковий УФ-лак додасть вашим візиткам більш розкішного та привабливого вигляду. В процесі ми використовуємо лак, чутливий до УФ-випромінювання, який після нанесення безпосередньо на папір залишає блискучий прозорий шар.

Усю нашу продукцію можна надрукувати з УФ-лаком за доступними цінами. Наші досвідчені професіонали подбають про те, щоб кінцевий продукт був не тільки передовим і високоякісним, але і довговічним.

Термографія візиток

Термографія — це метод друку, який створює рельєфний ефект. Використовуючи властивості плавлення фарб, що повільно сохнуть, в Silk Print ми використовуємо спеціальний полімер і порошок для створення рельєфу на плоскій поверхні. Порошок наноситься на картон, змішується з фарбою і відразу піддається впливу високих температур. Висока температура плавить суміш полімерного порошку і фарби, що створює дуже щільну рідину, яка твердне і створює ефект рельєфності.

Термографія дозволяє створювати рельєфні написи і глянцеві малюнки, які привертають увагу, додають розкоші вашій візитці преміум класу.

Шовкографія візиток білою фарбою

Якщо ви шукаєте заманливу альтернативу звичайній тьмяній чорно-білій візитці, зверніть увагу на варіант із білими фарбами. Білий колір на чорному або кольоровому фоні створює безмежні можливості. Вразьте свою аудиторію неперевершеними білими візитками.

Друк білими фарбами на чорному або кольоровому фоні — дуже важкий процес тому, що більшість друкарських машин використовує кольорову систему CMYK, яка не підтримує друк у білому кольорі. Для принтерів, що виходять за рамки CMYK, часто виробляють фарби, які практично не видно на темному папері. Ми розв'язали цю проблему, використовуючи ручні технології друку, завдяки чому білі фарби контрастні на темному папері.

Шовкографія візиток білими фарбами

Відгуки про нашу компанію

Ніка

Обращалась в полиграфии впервые и не пожалела. Заказывала визитки тиснением фольгой, все выполнено качественно, выглядит дорого...

Тетяна

Дуже дякую Silk Print за виконану роботу! Накінець отримала той результат друку, який хотіла і все дякуючи Silk Print!) Рекомендую!

Юлія

Заказывали здесь визитки для фирмы. При общении по почте менеджер порадовал отзывчивостью, адекватно ответил на все интересующие вопросы...
Всі відгуки

Напишіть нам: