На який поліграфічній продукції спеціалізується друкарня Silk Print?

Основною нашою спеціалізацією є друк візиток шовкотрафаретним способом друку з подальшою післядрукарською обробкою, такий як конгрев, тиснення фольгою, каширування, нанесення вибіркового лаку, висікання тощо. Друк відбувається на різних матеріалах, зокрема на дизайнерському картоні та пластику. Так само ви можете замовити друк листівок, бланків, сертифікатів, дипломів, запрошень і багато чого іншого.

Які вимоги до макетів шовкотрафаретного друку?

До друку приймаються векторні файли, створені в програмах Corel Draw (* .cdr) та Adobe Illustrator (* .ai, * .eps). Всі об'єкти файлу повинні бути виконані в кривих, а колір в макеті повинен не містити градієнтів, всі шрифти переведені в криві, лінії в макеті повинні використовуватися не тонше 0,2 мм, а так само уникайте надлишку кольорів — це впливає на вартість виготовлення виробу.

Які тиражі оптимальні для друкарні Silk Print?

Оптимальними вважаються тиражі від 100 екземплярів та більше. При збільшенні тиражу вартість однієї одиниці продукції зменшується, але тиражі в кілька тисяч екземплярів вважаються недоцільними.

Чи можна замовити пробний екземпляр продукції (Наприклад одну візитку)?

На жаль в цьому немає сенсу, оскільки через складність техпроцесу одна одиниця продукції буде коштувати майже як тираж зі 100 екземплярів.

Які терміни на виготовлення 100 візиток?

Термін виготовлення одного комплекту візиток може бути різна, залежно від завантаження виробництва і складності друку та іншої обробки. Зазвичай сто візиток виготовляється в середньому за три робочих дні.

Як та коли відбувається оплата?

Ми приймаємо оплату на карту або за рахунком зручним для вас способом безпосередньо перед запуском замовлення в роботу.

Як та в які терміни відбувається доставка?

Доставляння нашої продукції відбувається через службу доставки Нова Пошта згідно з тарифами та термінами, вказаних безпосередньо службою доставки. Замовлення передається в Нову Пошту в той же день, коли замовлення виконано (після 18:00 за Київським часом).