Кашировані багатошарові візитки

від 699 грн за 100 шт.

Такі візитні картки красномовно свідчать про статус їх власника та престиж компанії, а також більш довговічні в порівнянні зі звичайними паперовими візитівками. Кашировані візитки — вишуканий спосіб справити враження на партнерів і клієнтів.

Двошарові візитки дозволяють по-справжньому творчо підійти до дизайну багатошарових візиток.

Каширування візиток — це технологія склеювання декількох видів матеріалів, що дозволяє отримати товсті та жорсткі візитні картки (Товщина візиток Triplex може досягати 1 мм).

Тришарові візитки
Каширування візиток з блінтовим тисненням
Кашировані візитки

В процесі каширування картону спочатку відбувається підбір оптимальних матеріалів, на які після приладки наноситься шар клейкої речовини. Після склеювання необхідно дочекатися повного висихання клейового шару. При виготовленні багатошарових візиток, надрукованих цифровим способом, особливу увагу слід приділити точності суміщення друкованих аркушів, тому краще друкувати методом шовкографії для досягнення кращого результату.

Візитки Triplex дозволять вам відчути красу і неповторність розкішних багатошарових візиток.

Особливості каширування картону

  • склеюватись можуть від двох до чотирьох різних види картону;
  • комбінування різних за кольором, фактурою та товщиною видів картону;
  • можливість суміщення в одній візитній картці кількох способів друку (наприклад, цифрового друку на білому папері й шовкотрафаретного друку логотипу компанії на кольоровому дизайнерському папері);
  • при кашируванні з трьох або чотирьох шарів у візитної карти виходить кольоровий торець. Саме тому візитки Triplex користуються популярністю. Рекомендуємо вибирати центральний картон, який поєднується за кольором з макетом візитки (наприклад, з кольором логотипу).

Вартість каширування візиток

Тираж
2 картони
3 картони
4 картони
100 шт.
349 ₴
499 ₴
699 ₴
Ціни вказані за каширування картону для 100 візитних карток одного виду без урахування вартості паперу і друку. Ціни вказані без ПДВ.

Напишіть нам: